fbpx
Hit Enter to search or Esc key to close
Blog thumbnail

Kuidas osta soodsat reisipakkumist 2024. aastal?

Kuidas osta soodsat reisipakkumist 2024. aastal?

Blog thumbnail

Kuidas leida Soodsaid Reisipakkumisi 2024. aastal

Õigete strateegiate ja natukese planeerimisega on võimalik leida suurepäraseid pakkumisi, mis aitavad teil säästa raha.

Podcastis arutlesime, et soodsate reisipakkumiste leidmiseks on kaks peamist viisi: broneerida reis pikalt ette või oodata viimase hetke pakkumisi. Siin on ülevaade mõlemast võimalusest ja mõned praktilised näpunäited, kuidas neist maksimaalselt kasu saada.

1. Broneeri pikalt ette – parim strateegia tööinimestele ja peredele!

Broneerides oma reisi mitu kuud ette, saate sageli nautida märkimisväärseid allahindlusi.

Paljud reisikorraldajad, lennufirmad ja hotellid pakuvad varajastele broneerijatele soodsamaid hindu, kuna see aitab neil tagada täituvuse ja planeerida ressursse paremini.

Siin on mõned konkreetsed sammud, mida järgida:

  • Planeeri oma puhkus aegsasti: Kui tead juba varakult, millal soovid reisida, alusta broneeringute tegemist niipea kui võimalik.
  • Jälgi hinnamuutusi: Meie soovitus, pakettreiside puhul, on võtta endale abiks usaldusväärne reisibüroo, kes hindu igapäevaselt näeb ja hotelle tunneb. Ise pidevalt kätt pulsil hoida on ikka paras ajakulu ja peavalu. Soovitame loomulikult iseennast! 🙂
  • Võta arvesse hooajalisi trende: Teatud ajad aastas, nagu koolivaheajad ja pühadeperioodid on tavaliselt kallimad. Kui võimalik, planeeri oma reis hooajavälisel ajal, et saada paremaid pakkumisi.

 

2. Viimase hetke pakkumised 

Viimase hetke pakkumised võivad olla suurepärane võimalus säästa, kuid need nõuavad paindlikkust. Siin on mõned näpunäited, kuidas viimase hetke pakkumistest maksimumi võtta:

  • Ole valmis kiiresti tegutsema: Viimase hetke pakkumised ilmuvad sageli ootamatult ja kaovad kiiresti. Ole valmis tegutsema kohe, kui näed head pakkumist.
  • Ole paindlik oma sihtkohtade ja kuupäevade osas: Kui sul pole kindlat sihtkohta või reisi kuupäevi, on sul suurem tõenäosus leida odavaid pakkumisi. Kontrolli erinevaid sihtkohti ja ole avatud erinevatele reisikuupäevadele.

3.  Liitu Travel House meilinglistiga.

Eestis on 5 suuremat reisikorraldajat. Iga päev muutuvad reiside hinnad ning selleks, et igapäevaselt end reisipakkumistega kursis hoida, kulub päris arvestatav aeg. Et reisikorraldajate pakkumistes orienteeruda ja kindlal ajahetkel teha teadlikum valik, tulemegi appi meie ja Travel House. Vaatame iga päev läbi sadu hotelle ning teame, kuhupoole hinnatrend on liikumas. 

Lähtume alati põhimõttest, et parim hinna-kvaliteedi suhe on see, mida oma klientidele soovitame. Sest rahulolev klient tagab ju ka meile pikaajalise kasvu ja meie tagasisideküsitluses suur enamus nõustus, et odav hind ei ole esmatähtis. Kõige olulisem on hinna-kvaliteedi suhe. 

Seega püüame siiralt Sind aidata, soovitades neid hotelle ja pakkumisi, mis antud ajahetkel meie kogemuse ja teadmiste põhjal parima hinna-kvaliteedi suhtega. Käime ka ise aastas ligi 100 hotelli läbi, et omada paremat ülevaadet, kas küsitav hind on meie hinnangul adekvaatne. Ja me oleme parasjagu nõudlikud. 

Just sellised pakkumised mis siis on läbinud meie filtri, saadame uudiskirjaga Sulle postkasti. Kuna pakkumisi on tuhandeid, siis proovime saata päriselt need, mida me ise valiks ja mida peame hetkel turu parimateks leidudeks sihtkoha kaupa. Seega on mõistlik end kirja panna uudiskirja saajate hulka! 

4. Konsulteeri reisiagendiga

Reisikonslutant on parim abiline parima reisi leidmisel. Jah, eks võib ju arvata, et ettevõtted on omakasu peal väljas ning Sulle müüakse midagi, mida Sa tegelikult ei taha. Aga mõtleme korraks: kas sellisel juhul oleks mõnel ettevõttel või Travel House´il pikk tulevik? 

Kuna meie huvi on ettevõttena areneda, kasvada ja saada arvestatavaks tegijaks Eesti turul, saame seda teha eelkõige läbi suurepärase teenuse. Seega on meie NUMBER ÜKS EESMÄRK –  Sinu rahulolu ja pingutus Sinu usalduse nimel. 

Seega proovime päriselt panna end Sinu asemele ning leida just sellel ajahetkel oma teadmisi ja kogemusi ning ka klientide tagasisidet arvestades parima hinna-kvaliteediga reis. Kui lubad endal meid usaldada, siis meeleldi räägime Sulle hotellide eripäradest, lennutinigmustest ja kõigest muust, mis Sinu reisi tegelikult ägedaks muudavad.   Jah, me ei lähtu esmajoones kõige odavamast hinnast, sest meie arvates on reiside puhul väga odav hind pigem kesine näitaja. Lähtume oma pikka kogemust ja sisukaid teadmisi arvestades sellest, mis meie arvates Sulle kõige paremini sobiks. Seega – helista meile ja luba reisiagendil rääkida, miks üks või teine pakkumine on hea… või mitte. Proovime olla alati ausad ja otsekohesed ja ei kiida hotelle, mida me ise ka päriselt ise ei valiks. 
 

5. Liitu Facebooki grupiga soodsad reisipakkumised

Mõlema strateegia puhul on hea mõte liituda. Kuna sinna tulevad pakkumised turismiinsaideritelt  

Kumb strateegia valida?

Valik, kas broneerida pikalt ette või oodata viimase hetke pakkumisi, sõltub teie reisiplaanidest ja paindlikkusest. Kui teil on kindlad kuupäevad ja sihtkohad, on mõistlik broneerida varakult. Kui aga olete paindlik ja valmis ootama viimase hetkeni, võite leida suurepäraseid pakkumisi.

Kokkuvõtteks

Soodsate reisipakkumiste leidmine võib tunduda väljakutsena, kuid kasutades õigeid strateegiaid ja tööriistu, on see täiesti teostatav. Oluline on olla teadlik oma võimalustest, jälgida hindu ja olla valmis kiiresti tegutsema.

Loodame, et need näpunäited aitavad teil leida soodsaid reisipakkumisi ja muuta teie järgmise puhkuse unustamatuks elamuseks. Turvalisi ja meeldejäävaid reise!