Hit Enter to search or Esc key to close

SIIT LEIAD HOOAJA SOODSAIMAD REISID ERI SIHTKOHTADE LEMMIKHOTELLIDESSE!
KLIKI HOTELLIL JA SAADA REISIPÄRING!
Hinnad on toodud ühele reisijale majutudes kahekohalises toas.

REISIPAKETI HINNAS SISALDUB:

  • lennupiletid mõlemal suunal koos äraantava ja käsipagasiga 
  • hotellitransfeerid (lennujaam-hotell-lennujaam)
  • majutus koos teie poolt valitud toitlustuspaketiga
  • reisiesindaja teenused sihtkohas

HURGADA

Analüüsisime sadu hotelle Hurghadas ja valisime TOP 6. Need on väga hea tagasisidega ning parima kvaliteediga omas hinnaklassis. EGIPTUSE REISID TOIMUVAD SEPTEMBRIKUUST KUNI MAIKUU ALGUSENI.

VAATA PAKKUMISI

MONTENEGRO

Analüüsisime palju hotelle Montengros ja valisime TOP 6. Need on väga hea tagasisidega ning parima kvaliteediga omas hinnaklassis. MONTENEGRO REISID TOIMUVAD MAIKUUST KUNI OKTOOBRIKUU KESKPAIGANI.

VAATA PAKKUMISI

KREETA PEREDE TOP

TOP 6 Kreeta lemmikud perega reisijate seas!Need hotellid on väga hea tagasisidega ning parima kvaliteediga omas hinnaklassis. KREETA REISID TOIMUVAD APRILLIKUU LÕPUST KUNI OKTOOBRIKUU KESKPAIGANI.

VAATA PAKKUMISI

KÜPROS

Analüüsisime palju hotelle Küprosel ja valisime TOP 6. Need on väga hea tagasisidega ning parima kvaliteediga omas hinnaklassis. KÜPROSE REISID TOIMUVAD:APRILLIKUU LÕPUST KUNI MAIKUU LÕPUNIOKTOOBRIKUU

VAATA PAKKUMISI

TENERIFE

Analüüsisime sadu hotelle Tenerifel ja valisime TOP 6. Need on väga hea tagasisidega ning parima kvaliteediga omas hinnaklassis. TENERIFE REISID TOIMUVAD OKTOOBRIKUUST KUNI APRILLIKUU KESKPAIGANI.

VAATA PAKKUMISI

KREETA

Analüüsisime palju hotelle Kreetal ja valisime hetke TOP 9 Need on väga hea tagasisidega ning parima kvaliteediga omas hinnaklassis. KREETA REISID TOIMUVAD APRILLIKUU LÕPUST KUNI

VAATA PAKKUMISI