Tallinna Lennujaama VIP-teenindus pakub mitmeid pakette nii äri- kui ka erareisijatele, kes väärtustavad privaatsust ja personaalset teenindust.
 VIP icon3

VIP Standard

See pakett on mõeldud mugavust, privaatsust ja personaalset teenindust eelistavale kliendile. Pakett on sobilik nii puhkuse- kui ka ärireisijatele, kes reisivad kas üksi või seltskonnaga.
Personaalne teenindus tagab privaatsuse, sest VIP-teenindaja korraldab Sinu eest piletite ja pagasi registreerimise, abistab piiri- ja tolliprotseduuride täitmisel ning hoolitseb Sinu ja Sinu kaaslaste õigeaegse transpordi eest lennukile. Parkimine kahele sõidukile üheks nädalaks VIP-parklas kuulub paketi hinna sisse.
Kui soovid enne reisi lõõgastuda, siis VIP-osakonnas saad seda teha häirimatult – Sinu reisiseltskonna päralt on teler, ajalehed, ajakirjad ning valik jooke ja suupisteid. Samuti on teie kasutuses vajalikud kontoritarbed ja -tehnika ning kiire internet.
 
Teenuse hind al: 300 EUR
 

Meeldejäävalt pulmareisile

Iga hetk teie pulmadest on eriline. Tehke pulmareisile minemine meeldejäävaks nii iseendale kui ka lähedastele, kes seda hetke teiega jagama tulevad.
Pruutpaari VIP-pakett on neile, kes soovivad enne lennukile minemist veeta aega sõprade ja perekonnaga ning teha seda meeleolukalt ja omaette.
 
Teenuses sisaldub:
  • Mugav ja avar VIP-ruum kümnele inimesele kaks tundi enne väljalendu.
  • Hoolitsevad teenindajad korraldavad teie eest kõik lennujaamaprotseduurid – check-in, pagasi registreerimine, julgestuskontroll.
  • VIP-ruumis ootavad teid ja teie külalisi vahuvein ja suupisted.
  • Pruutpaar ja pulmafotograaf saadetakse VIP-osakonnast lennukini.
  • Külaliste parkimine VIP-parklas on tasuta.
Teenuse hind al: 300 EUR
 
Tingimused:
VIP osakonnas viibimise nominaalaeg - 2 tundi. Iga järgnev inimene 20 EUR. Iga järgnev tund 150 EUR. Teenust tellides andke oma erisoovidest aegsasti teada. Palume tellimus vormistada ja edastada (E–R 9.00–17.00) VIP-teenistusele aegsasti, vähemalt 24 tundi enne teenuse osutamist. Riigipühadel, öösel (22.00–6.00), nädalavahetustel või tellides teenuse vähem kui 24-tunnise etteteatamisega lisandub hinnale 20%. Lendude hilinemisest (ilmastikuolud, tehniline rike) tingitud VIP-ruumi kasutusaja pikenemine on tellijale tasuta. VIP-teenust on võimalik tellida nii saabuvale kui ka lahkuvale reisijale. Tellimuse tühistamisel 24 tundi enne teenuse osutamist tagastatakse 100% teenuse maksumusest; 24–12 tundi enne teenuse osutamist tagastatakse 50% teenuse maksumusest; tellimuse tühistamisel vähem kui 12 tundi enne teenuse osutamist või mitteilmumisel raha ei tagastata.

Tallinna lennujaama Äriklassi ootesaal (Business Lounge)

Äriklassi ootesaali (Tallinna Lennujaama Äriklassi Lounge) asukohaks on kohe peale turvakontrolli läbimist vasakut kätt trepist üles minnes 2. korrusel. Eraldatud ootesaalis suuruseks on kokku 320170px Business lounge ruutmeetrit. Uuenenud saalis on dušširuum, lastenurk, 3 suurt telerit, 2 massaažitooli ja suitsetamisvõimalusega avatud rõdu. Hinna sees on ka valik karastus- ja alkohoolseid jooke, suupisteid, kondiitritooteid ning lugemiseks värsked ajalehed ja ajakirjad. Samuti on olemas lendude infomonitorid.
 
Kliendil on enne lendu rohkem rahu, privaatsust ja eksklusiivsust.
Puhkus võib alata pingevabalt.
Lounge on avatud kõikidel nädalapäevadel, min 1,5 tundi enne päeva esimese regulaarlennu väljumist, kuni päeva viimase regulaarlennu väljumiseni.
Ootesaali kasutamine on võimalik nii talve- kui suvelendudel.
 
Teenuse hind täiskasvanule: 26 EUR. Antud teenust müüakse ainult koos Novatoursi reisibroneeringuga.
Lastele kuni 2 eluaastat on sissepääs tasuta. Kuni 12 aastastele saab sissepääsu osta Lounges kohapeal 7 EUR-ga. Tasuda saab kohapeal nii sularahas kui pangakaardiga.
 
Pruutpaari lounge-pakett on sobilik siis, kui soovite pulmareisile minemise hetked lasta oma pulmafotograafil jäädvustada ka lennujaamas ning nautida ooteaega.
 
Teenuses sisaldub:
  • Pruutpaari ja pulmafotograafi vastuvõtt reisiterminalis, et läbida eelisjärjekorras julgestuskontroll.
  • Pulmafotograafi ja pruutpaari saatmine pärast julgestuskontrolli.
  • Fotosessiooni võimalus lennujaamas kuni lähteväravani.
  • Pruutpaari äriklassi ootesaali külastus.
Teenuse hind al: 112 EUR
 
Tingimused:
Teenust tellides andke oma erisoovidest aegsasti teada, nii saame korraldada tõeliselt meeldejääva reisielamuse. Palume tellimus vormistada ja edastada aegsasti, soovitavalt vähemalt 24 tundi enne teenuse osutamist. Riigipühadel, öösel (22.00–6.00), nädalavahetustel või tellides teenuse vähem kui 24-tunnise etteteatamisega lisandub hinnale 20%.
 

Küsige lisainfot ja pakkumist